| StefNN a întrebat:

Salut
Cam cu cate FPS-uri ar merge League of legends cu 1Gb ddr3 si un core2 duo? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| ItzKimuraTPU a răspuns:

Pai eu am cv mai bun calculatorul si imi merge cateodata pana la 180 de fps-uri deci s-ar putea sa-ti mearga pana la 150 de fps daca ai net bun.

4 răspunsuri:
| ItzKimuraTPU a răspuns:

Intre 3-90 FPS

| StefNN explică (pentru ItzKimuraTPU):

Scuze, greseala mea, deci Core2 Quad nu duo, de 2, 4, 4gb ram ddr3 si placa video GEFORCE 9600 GT 256 BITI 1GB DDR3 si cam atat, daca ai putea sa imi mai raspunzi odata ar fi super big grin

| StefNN explică (pentru ItzKimuraTPU):

Pai mai am 2 laptopuri, unul cu i3 care prinde maxim 80FPS cu setarile la low si un i7 care merge constant cu 240 la max, si mai aveam si un pc prin casa pe care nu l-am mai aprins de cam 2 ani si am zis sa il fac asa de mos Nicolae laughing)

| ItzKimuraTPU a răspuns (pentru StefNN):

Bravo.Daca nu mai ai ce face da-mile mie rolling on the floor

| ItzKimuraTPU a răspuns (pentru StefNN):

Pai eu am cv mai bun calculatorul si imi merge cateodata pana la 180 de fps-uri deci s-ar putea sa-ti mearga pana la 150 de fps daca ai net bun.