| LoveNeverDies a întrebat:

As vrea sa-mi descarc cu un joc, dar sincer nu prea am idee ce as putea sa iau.Ce`i recomandati unei fete de 18 ani? (nu wow,counter, metin.)

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Ar trebui sa incerci jocul Sims 3, nu e chiar de fete insa cred ca o sa-ti palca avand in vedere ca iti creezi familie,poti avea copii,cumpara case,aranja interiorul casei dupa bunul plac, poti avea prieteni, poti vizita vecini, poti ieisi in oras, etc.
Ar mai fi Virtua Tennis 4 este un joc cu tenis de camp,ai toate vedetele din zilele noastre (Sharapova,Willeam,Federrer,Nadal,Murray,etc.) si e chiar foarte tare, cred ca o sa-ti placa mult avand in vedere ca nu e shooter, brutal, lupte, etc. ci sport.

Depinde si ce preferinte mai ai.Verisoarelor mele le plac mult jocurile din seria Grand Theft Auto (3, Real, Vice City, San Andreas, IV) daca e si cazul tau atunci jocuri inrudite ar fi Mafia 2, Driver Paralell Lines, The GodFather 2, Saints Row The Third,etc. (astea contin mai multe,arme,masini,ucideri,curse,etc.)
De altfel mai cunosc fete carora le plac jocurile cu masini, ciudat, dar iarasi daca e cazul tau ai putea incerca Driver San Francisco, World Racing 2, Test Drive Unlimited, Flattout 2, NFS Shift 2, etc.
Mai sunt diverse jocuri cu animale care cred ca ti-ar putea place, precum cele cu cai Horse Life, Hooray For Horses, Let's Ride, The Equestrian sau Crazy Creatures.

Bafta!

| 50c3n7 a răspuns:

Mount and blade, fifa 2009-2012 sims 1 sims 2 sims 3