| Medvig_Andrei_1995 a întrebat:

Salut, am un buget de 260 lei si as vrea sa imi achiziționez un joc pentru xbox one si nu stiu ce sa iau.Ce imi recomandati? Mersi

Răspuns Câştigător
| CrazyLOW a răspuns:

The CREW, Mafia III, Gta V, Pes 2017, WWE 2K16, Mortal Kombat X, Doom D1, Madden NFL 16, Fifa 15, Fifa 16, Battlefield HARDLINE.
Sper sa iti fie de folos raspunsul.

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

FIFA 17! Iati fifa 17 si nu vei regreta, mai ales incearca the journey!

| HarleyQuinn a răspuns:

Depinde de ce genuri îți plac. Shooter (FPS sau TDS)? Aventură? RPG? Curse de mașini?
În orice caz, eu recomand Rise Of The Tomb Raider.