| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

as vrea sa stiu de ce nu imi merge ca laptop-ul sa-mi redea melodia, sau orice alt sunet in casti, de asemenea, nici microfonul nu merge. Windows-ul este gol pusca am doar cateva jocuri ce ar trebuie sa instalez? Castile si microfonul sunt introduse in laptop(1 intrare pentru microfon, la fel pentru casti). Dau funda+vot! Ms, anticipat

Răspuns Câştigător
| neverwinter a răspuns:

Pai in primul rand ai instalat programul pentru audio? iar daca da vezi daca ai setat tot ce trebuie cand ai bagat castile big grin (daca nu te descurci add mess : geo.martin99 si iti rezolv prin teamviewer)

| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 explică (pentru neverwinter):

Care este acel program mai exact?

| neverwinter a răspuns (pentru ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇):

Pai depinde ce placa de sunet ai tu...