| ŦΛהĩαՀyNøĩƊЇ乇 a întrebat:

as vrea sa stiu de ce nu imi merge ca laptop-ul sa-mi redea melodia, sau orice alt sunet in casti, de asemenea, nici microfonul nu merge. Windows-ul este gol pusca am doar cateva jocuri ce ar trebuie sa instalez? Castile si microfonul sunt introduse in laptop(1 intrare pentru microfon, la fel pentru casti). Dau funda+vot! Ms, anticipat!

1 răspuns:
| CrazyGirlAmy a răspuns:

Trebuie sa verifici volumul si mufele pentru casti si microfon. Bafta!