| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vreasa stiu cum sa downloadez sau instalez cydia in iphonul meu. iar daca trebuie sa il downloadez pot de pe iphon, iar daca da de unde si cum si de pe care program ce foloseste internet

Răspuns Câştigător
| Tantu7 a răspuns:

Ba sa nu faci cea spus ala ca-l strici mai bine du-te la cineva eu asa l-am facut ca cu cydia poti sal termini daca nu sti sa-l faci am auzit multe cazuri crede-ma care nu le mai merg iphonu-l

1 răspuns:
| NeCunoscutul329 a răspuns:

Ca sa fii sigur ca iti merge acest joc pe Iphone-ul tau adu-l la versiunea cea mai noua de software, adica IOS 5. Apoi intri in AppStore din meniul Iphone-ului si dai la search si scrii Cydia. Apoi il descarci si iti doresc un joc placut! fundita?