| ShREKT a întrebat:

azi ma jucam pe PC si dintr-o data s-a restartat singur. Când a pornit, după ce scria starting windows se făcea negru si nu se mai întâmpla nimic. Știe cineva ce are?

4 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Posibil sa ti se fi șters windows-ul de la o comanda, si mie mi s-a intamplat, dar eu am vrut sa opresc o aplicatie cu viruși si nu puteam, asa ca am tastat ctrl+alt+delete. Deci ar cam trebui sa îți reinstalezi windows-ul si un antivirus foarte bun ( eu am AVG, si e destul de ok). Succes! happy

| ShREKT explică:

După câteva minute nu mai este negru ecranul si își revine, dar peste câteva ore iar se restarteaza

| ShREKT explică:

Dacă mi-aș fi șters windows-ul, nu ar trebui să nu mai meargă deloc? Pnetru ca acuma merge

| Madalilina a răspuns:

Cooler-ul banuiesc, atunci cand te joci se incalzeste prea tare. posibil sa nu mai faca fata, trebuie sa il schimbi sau sa il cureti si sa ii pui niste pasta termoconductoare.