| Andreea_Anghel_1994 a întrebat:

cand intru pe facebook imi arata decat pe partea stanga : facebook, notificari, mesaje, solictitari de prietenie etc. dar nu merge sa el accesez si nu pot sa caut pe cineva pe fb. sau sa dau msj. nimic. am dezinstalat chromul si am instalat mozila dar este tot la fel si imi mai arata asa si la youtube mi le arata pe toate in stanga. ( canelele la care sunt abonata etc.) Ce trebuie sa ii fac pentru. a reveni la normal?

1 răspuns:
| SamSon a răspuns:

Ai Adobe flash player-ul instalat si java? Poate e din asta. sunt anumite extensii care sunt necesare, oarecum. Ciudat e ca, din moment ce ai luat browser nou, tot la fel face. Ai luat ultima versiune la browser? Incearca sa descarci Opera, ultima versiune.