| adelinutu1 a întrebat:

Ce imi trebuie si cum sa creez masini pentru jocul cu masinute revolt? Scz cat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se intimpla citeodata sa nu gasesti o categorie.Nu este nici o problema.Treci pe o ontrebare sau la orice alta postare si apoi revino.Sigur vei vedea si categoria pe care o cauti.Eu cer doar sa fie respectat regulamentul.Cit despre intrebarea ta, imi pare rau ca nu te pot ajuta, nu mai sint la virsta la care sa fiu tentat de jocuri.Mult noroc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La categoria asta se pun intrebari despre TPU.

| adelinutu1 explică (pentru anonim_4396):

Da dar nu am gasit jocuri pc/online am cautat si nu am gasit, si am intrebat ceva!

| anonim_4396 a răspuns (pentru adelinutu1):

Se intimpla citeodata sa nu gasesti o categorie.Nu este nici o problema.Treci pe o ontrebare sau la orice alta postare si apoi revino.Sigur vei vedea si categoria pe care o cauti.Eu cer doar sa fie respectat regulamentul.Cit despre intrebarea ta, imi pare rau ca nu te pot ajuta, nu mai sint la virsta la care sa fiu tentat de jocuri.Mult noroc.