| asdaspfjsaăogha a întrebat:

ce parere aveti de game booster? (http://www.razerzone.com/gamebooster). Face jocurile sa mearga mai bine? P.S.am calculator mai slabut si imi merg jocurile cu lag.

6 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu face nimic. Daca ai o fosila, degeaba. Zi mai bine ce calculator ai, ce jocuri joci si mai vedem.

| asdaspfjsaăogha explică (pentru KodrutZ):

2.2ghz, 2gb ram, Intel core 2 duo si as vrea sa joc League of Legends

| KodrutZ a răspuns (pentru asdaspfjsaăogha):

Daca stai catinel cu Windows XP, ar trebui sa mearga ok. Pentru 7 cu jocuri, MUSAI 4 GB ram minim.
P.S. Da' placa video n-ai?

| asdaspfjsaăogha explică (pentru KodrutZ):

1.cei ala catinel? 2. unde-mi apare placa video?

| asdaspfjsaăogha explică:

1.ce inseamna catinel. 2. unde imi apare placa video (nu gasesc)