| compcris00 a întrebat:

Funda Razer game booster http://www.razerzone.ru/product/software/gamebooster
imi cere sa ma inregistrez,chestia asta e gratuita, sau nu?

12 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da e gratis dar trebuie sa te inregistrezi pentru RazerSynapse Account.
''Da-i bataie''!

| compcris00 explică (pentru neluL):

Deci totu le gratis da? Cum crezi am jucat battelfield 3, sainst row 3, 4, gta 4 la minim.Cu ajutorul acestei programe ma voi putea juca battelfield 4 la minim.De precizat ca am Intel dual core e5700

| neluL a răspuns (pentru compcris00):

Doar dupa procesor nu-mi dau seama!

| compcris00 explică (pentru neluL):

WINDOWS 7,3 ghz, 4 gb ram

| neluL a răspuns (pentru compcris00):

Placa video?

| compcris00 explică (pentru neluL):

Slabuta geforce 210.

| neluL a răspuns (pentru compcris00):

Battlefield 4 nu cred ca poti juca cu placa asta video.

| compcris00 explică (pentru neluL):

La sainst row 4 trebuia trebuia procesor ca al meu geoforce GT 530 si m-am jucat la minim.Am jucat assain creed 3 unde trebuia un procesor mai bun ca al meu E6700, deci n udepinde doar de videoplaca.

| neluL a răspuns (pentru compcris00):

Pai n-am zis ca depinde doar de placa video dar trebuie sa fie un echilibru intre placa video, procesor si ram.

| compcris00 explică (pentru neluL):

Acum imi pun de la un pritetn assasin creed 4, daca nu merge cu game booster, il i-au de pe origin btf 4 p/u 7 zile gratis.

| neluL a răspuns (pentru compcris00):

Lasa un pm apoi.

| compcris00 explică (pentru neluL):

Adica? Deci assasin creed 4 merge, dar un pic cu laguri, acum imi pun bt4.