| dany_3695 a întrebat:

Cine are teamviewer5 si are war3? nu stiu dc cand vreau sa pornesc jocul imi tot spune "Frozen Throne was unable to detect a disc in your CD-ROM drive.Pleasa make sure your Frozen Throne disc is in your CD-ROM drive, Then click on 'Retry'. ajutati-ma plz. Dau funda. ID-UL meu Ciubotariu_daniel08.

2 răspunsuri:
| CioarecYonutz a răspuns:

Solutiile sunt :bagi cd original in cd/dvd-rom sau descarci un crack si il copiezi in folderul jocului unde e instalat(daca e vb de wow sg solutie e sa cumperi jocu) Funda?

| smithionut a răspuns:

Cauta un crack.