| alexush a întrebat:

Salut..am instalat si eu astazi warcraft III Reign of Chaos si apoi frozen throne ca asa e normal..acum eu am un cont pe care nu am mai intrat de ceva timp..nu prea mai stiu sa folosesc jocu..nu imi merge jocu..nu se deschide..imi apare "frozen throne was unabe to detect a disc in your cd-rom drive.plese make sure your FT disc is in your cd rom then click on retry..am dat retry..trebuie sa bag cracu?!

1 răspuns:
| irbis a răspuns:

Da, tocmai pentru scopul asta e facut crackul. Cand cumperi un joc, de regula trebuie sa introduci discul cu care ai instalat ca sa poti juca. Un crack iti permite sa joci un joc fara acel disc.