| alexandrutza1 a întrebat:

Sall TPU
Am o problema la Warcraft3 Frozen Throne si nu ma pot juca dota imi arata

CD-ROM driver error

Frozen Throne was unable to detect a disc in your CD-ROM drive.
Please make sure your Frozen Throne disc is in your CD-ROM drive, then click on Retry

Care e problema plizzzz

2 răspunsuri:
| fyrelord a răspuns:

Da, poti folosi Power ISO, dar oare nu poti sa descarci un crack? Sa incerci sa vezi daca merge. E o sugestie, iar daca merge, nu merita sa te mai complici cu Daemon Tools.

| BANDITULmoortii a răspuns:

Sall problema este ca la acest joc trebuie cd original sau poti folosi daemon tools lite si power iso