| sebastyanSEBI a întrebat:

cine joaca cs 1.6?,intru pe servere si vad numai codatti, cine stie un wall bun sau un silent aim care sa mearga? plls astept raspuns urgent,

2 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă ei joacă așa nu înseamnă că și tu trebuie să faci ca ei. Oricum ei vor primi ban, slay, kick deci... mai bine joci corect. Dacă vrei să devi ceva mai bun ia-ți un config.

| ConducereaLumi a răspuns:

Vrei sa iei Destroy sau fuckoff? Sfatul

meu mai bine iti bagi Fy_snow si joci tu vs 16 playerii (botii) sa te antrenezi si cand vezi ca ii bati din ce in ce mai bine dai la normal, hard etc tongue

asta e singura metoda de a invinge codati... (asta si a fii Admin sau mod)