| GavrilăSanda a întrebat:

Buna!
Contul meu de Gmail(de la laptop si telefon) este conectat si pe alt laptop care este al fostului meu prieten. Cum pot sa ma deloghez de la acel cont? Sau as putea ramane totusi conectata dar sa imi fac alt cont si sa imi transfer pozele din Google foto? Multumesc

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Intri pe Gmail si in coltul din dreapta jos unde scrie: ultima activitate blabla, apesi pe Detalii si dai deconectare de la toate seisunile web.