| TudorLux a întrebat:

Daca ai un Xbox, poti juca jocuri pentru calculator? Din trei morive intreb asta :
-am un prieten care are Xbox 360, si josca jocuri pe dvd, dar jocurile sunt trase de pe net;
-am GTA IV original, si pe instructiuni arata si comenzile pentru Xbox;
-un motiv in plus ca sa-mi iau Xbox happy

Răspuns Câştigător
| Alex1997fun a răspuns:

Da poti sa joci jocuri pentru calculator(daca sunt si disponibile pe aceea platforma) doar daca ai consola modata, iar daca ai consola modata nu te mai poti juca online(daca incerci ti se baneaza contul)+consola modata se strica mai repede

Sper ca te-am ajutat

| TudorLux explică (pentru Alex1997fun):

Dar sa zicem ca ai consola modata, joci ce ai de jucat, si apoi o resetezi cumva, sa nu isi mai dea seama de mod.Revine la gandirea ei initiala?

| Alex1997fun a răspuns (pentru TudorLux):

Nu poti sa faci o remodare a consolei... dupa ce ai modat-o, ramane modata