| Piciu_Alex_1997 a întrebat:

Buna,de cateva zile pc se stinge dintr-o data si nu stiu ce sa ii mai fac.L-am curatat de praf si tot se stinge, si nu cred ca ar putea fi de la virusi. Ajutor va rog.

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

3 lucruri, primul reinstaleaza windows doar ca sa fii sigur, al doilea este tu il cureti de praf dar ai verificat si tu temperatura? ( ai curatat si la procesor, ai schimbat pasta sau nu? cand se incinge se stinge singur) si mai e si sursa care daca e pe duca asa face pana ti-l arde, schimba sursa sa vezi.