| vasile999 a întrebat:

Hei salut cam de 2 zile am o problema la laptop adica mi se stinge de incalzit nu se duce mai mult de 55 grade ori ce i-as face hardul nu are nimic este cumparat recent praf nu cred ca este caci este curatat recent a inceput cam o data cu incarcatorul cateodata merge catoadata clipaie adica 1 sec mere 1 nu visus nu este avastul zice ca nu am virusi

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Poate nu-ti face bine contact incarcatorul, iar bateria este descarcata, slaba sau defecta.

| vasile999 explică (pentru Bula):

Momentan am bateria la 35% deci nu e descarcata defecta? asta ce poate insemna adica poate sa aiba momente in care sa nu functioneze adica o sec si in sec aia se inchide leptopul?

| Bula a răspuns (pentru vasile999):

Da, poate sa fie la limita, iar daca alimentatorul nu face contact permanent, atunci se opreste.
Incearca sa incarci complet bateria, pana ce se stinge Led-ul de incarcare, dupa aceea nu se va tot opri daca nu primeste curent dinspre priza.
Totusi, daca mufa nu face bine contact, ar trebui sa-l duci la un service sa rezolve problema.