| pathfinder a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor va rog.In momentul cand deschid programul C++ 6.0, dupa cateva secunde se inchide din senin, singur.Nu stiu ce sa-i fac.L-am dezinstalat si re-instalat si tot asa face? Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Detaliaza ce vrei sa faci. c++ e un limbaj nu un program. Presupun ca te referi la Microsoft Visual Studio 6.0.

| anonymosul a răspuns:

Nu sunt sigur ca te referi la un program pe care il am si eu.
1.Dezinstaleazal.
2.Descarca alta versiune sau descarca-l iar.
3.Dai cu PC in pamant.

ULTIMA AM SCRISO ASAhappy
SA NU DAI CU EL IN PAMNT

| pathfinder explică:

Da, limbajul de programare C++.Il deschid -->file-->new-->win32 aplication si cand sa-i dau ok se inchide.L-am instalat de 2-3ori si degeaba.Pana acum cateva zile mi-a mers fara probleme.Ce sa-i fac? Este versiunea 6.0.