| nikolettta a întrebat:

De vreo 2 saptamani nu mai imi arata in mesaje/pe chat de cand nu au mai fost active unele persoane.Mentionez ca vorbesc aproape zilnic cu ele si acele persoane nu au modificat nimic in setari. Apare cand e online, scrie ca a fost online acum 10 minute dar dupa 10 minute dispare si nu mai scrie nimic. Cum pot repara aceasta problema? Multumesc si funda

1 răspuns:
| urprettynomatterwhat a răspuns:

Depinde. Mie pe WhatsApp mi s-a intamplat asta si tot ce am facut a fost sa sterg aplicatia din telefon si sa mi-o instalez dupa 5 minute, nu am pierdut nicio data, contul meu de WhatsApp inca era acolo logat, si s-a rezolvat.