| geoconda a întrebat:

Deci, de câteva zile, messenger nu îmi arata mesajele. De fapt, le arata doar în bara de notificari. Și eu vreau sa am bulinuță de aia. Știți ca atunci când vb cu cineva pe mess îți apare o bulina cu poza utilizatorului pe ecran, ca și cum, o scurtătura. Și mie nu mi-o mai arata și primesc mesaje. Cum fac sa mi-o arate?

Răspuns Apreciat de Editori
| Ralucagreen23 a răspuns:

Buna, pentru a reporni acea funcție, trebuie pur și simplu sa verifici setările din messenger.
Intrii pe aplicație, apeși pe bulinuta cu poza profilului tau, unde iti vor apărea mai multe funcții. Dai în jos pana va apărea "Chat heads" si vei activa de acolo funcția.
Dacă totuși nu ai nici asa succes, verifica notificările aplicației din setările telefonului. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| geoconda explică:

Mulțumesc frumos, am gasitttt

1 răspuns:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Ai dat din greseala?

| geoconda explică (pentru AdrianaBacescu):

Unde să dau? Nu îmi mai arata bulina aia pe ecran. Și nu îmi place asa. Eu vreau bulina

| SingleForOne a răspuns (pentru geoconda):

Trebuie să umblii în setarile messenger-ului, să bifezi "Show as bubbles"... și mai vezi ce ai pe acolo, de nu vezi mesajele în mod normal, în chat

| geoconda explică (pentru SingleForOne):

Mulțumesc mult de tot, am găsit și îmi arata acum. Intr-adevar, era oprita functia

| Ralucagreen23 a răspuns (pentru geoconda):

Ma bucur ca ti-am putut fii de folos! O zi frumoasaaaa