| katherine_9164 a întrebat:

Am instalat sopcast dar cand intru pe digi-hdsport.com si vreau sa ma uit pe un program imi zice sa instalez sopcast, iar eu il am instalat x-(
de ce nu merge?crying
funda pentru cine imi spune:*:d

2 răspunsuri:
| Lov3m3islittle a răspuns:

In primul rand digi merge vizualizat doar pe internet explorer si eu sunt in aceeasi situatie adica am fost:) si tatal meu urmareste digi pe google chrome uite iti dau site unde vizualizeaza tatahttp://sportpenet2.blogspot.com/p/channal-1.html

| andreiG0D a răspuns:

Www.hd-sport-live.com sau www.on-line-live.com intri cu internet explorer trebuie sa ai sopcast instalat si sa fie dat run addon