| Condratt a întrebat:

Buna dragi TPU-tieni, am avut instalat Windows SP3 pe pc, am avut niste virusi, a reinstalat acelasi windows si acelasi browser(IE8), inainte imi mergea bine pc-ul doar ca acum e foarte greoi, si internetul de asemenea(am net prin modem Romtelecom, viteza maxima de descarcare e de 100 Kb/sec deoarece stau departe de oras)insa jucam cs pe orice server la orice ora fara nicio problema, insa acum primesc kick din cauza ping-ului prea mare(400-600). Aveti idee din ce motiv totul merge atat de greoi? Dau funda! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verifica toate driverele daca sunt instalate( de preferabil ia ultimele versiuni de drivere disponibile la componentele PC-ului tau).
Alta solutie, sincer, nu gasesc.
Noroc.

| Condratt explică (pentru anonim_4396):

Mersi, si-a revenit sigur!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Condratt):

Ma bucur happy.