| anonim_4396 a întrebat:

Buna dupa ce instalez san andreas cand deschid aplicatia imi apare asta :This application has failed to star because vorbisfile.dll was not found.Re-installing the application may fix the problem... Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Spaz472 a răspuns:

Reinstaleaza-l si o sa mearga. Logic, nu? Sau mai poti face asa :
Intri AICI -> http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? vorbisfile

dai in jos si scrie download zip file apesi pe el deschizi cu winrar sau ce ai tu si il pui in folder-ul cu instalarea jocului c->program files->rockstar games->gta san andreas -> si il pui aici si gata succes!

| TotiVorbescSinguri a răspuns (pentru Spaz472):

Mersi ...Stiam ca trebuie' sa il reinstalez doar ca nu stiam cum.

| Spaz472 a răspuns (pentru TotiVorbescSinguri):

Incearca sa pui fisierul ala cum ti-am zis daca nu il dezinstalezi si il instalezi din nou.