| RiZeRy a întrebat:

Am o problema cu gta san >andreas==Cand intru pe el imi da error si imi scrie:This application hai failed to start because vorbisfile.Dll was not found.Re installing the application may fix this problem. Oare de ce imi da asa? Dau funda cine ma ajkuta sa-mi mearga gta san andreas!:*Serios dau funda!

7 răspunsuri:
| Bogdanovici24 a răspuns:

Aceasta eroare iti apare deoarece iti lipseste vorbisfile.dll(acesta este un registru) e posibil sa-l fi sters acel registru sau anitvirusul tau sa-l fi detectat ca un virus si sa-l fi sters.Descarca de pe net regostrul vorbisfile.dll, in cazul tau, sau reinstaleaza jocul. Funda?big grin

| RiZeRy explică (pentru Bogdanovici24):

Da,numai ca nu stiu sa-l fac iar.Da-mi link si pasii care trebuie sa-i urmez.Plzz Funda!sad

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru RiZeRy):

Ce anume nu stii? intra aici ->http://www.dll-files.com/->search registrul care iti lipseste din PC si descarca-l->dupa care pune-l in C:/Windows-System32.Atat! Bafta!:)Funda?

| RiZeRy explică (pentru Bogdanovici24):

Oops! something went wrong! Asa imi scrie...sad

| Bogdanovici24 a răspuns (pentru RiZeRy):

Www.dll-files.com e site-ul (scuze am scris eu ->search lipit de site si s-a facut link).
Bafta!

| RiZeRy explică (pentru Bogdanovici24):

Si dau la read more?

| RiZeRy explică:

?