| DarKKneSS a întrebat:

Era un joc pe care l-am jucat acu 6 ani.Era un joc de strategie in care iti construiai diferite masinari, tancuri si nu mai stiu ce.Tin minte ca era o misiune in care aveai si o naveta spatiala si care se aseza deasupra turnului inamic si dadea cu un laser.(intr-o alta misiune aveai vreo 3 tancuri nucleare care aveau un simbol pe spate)Va rog cine stie sa de-a raspuns. FUNDITA:dhappy

Răspuns Câştigător
| Acl a răspuns:

Red alert 2?

| DarKKneSS explică (pentru Acl):

Nui dar mersi pentru raspuns..Deci era un joc extraterestru trebuia sa cuceresti un fel de castele.

1 răspuns: