| gabrielaXCSD a întrebat:

Nu mi se mai deschide laptopul deloc il pun la incarcat si imi arata ca nu se incarca. incarcatorul laptopul functioneaza.Ieri mergea perfect
Ce parere aveti? se poate repara?

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Bateria si nu incarcatorul. Bateria este dusa!

| RAY a răspuns:

Bateria e moarta

| gabrielaXCSD explică (pentru RAY):

Laptopurile erg si fara baterie... nu se deschide

| RAY a răspuns (pentru gabrielaXCSD):

Normal ca merg fara baterie nu am spus eu ca nu merg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate bateria si bag-o din nou.

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Cel mai probabil ai dat cu încărcătorul sau leptopul de pământ și s-a mișcat ceva de reparat se repara la un service bafta Funda?

| gabrielaXCSD explică (pentru Nhamnhumhebhaaa):

Nu i-a facut absolut nimic ...imi facusem tema la info si dupa am iesit si stiu ca avea bateria descarcata. A doua zi nu s-a mai deschiscrying