| PrettyDollRock a întrebat:

faceti-mi si mie un cont pe 4story.ro va rog frumos si mutatil pe adresa mea de messenger Pink.Passion19@yahoo.com. Stiu sa fac cont, dar cand incerc sa fac unul zice ca aceasta adresa de mail este deja folosita.
Si am doar 1 cont pe o alta adresa de messenger. Dar cu orce adresa as incerca zice acelasi lucru.Primul care imi face un cont primeste inteligent, folositor, amuzant si funda. Iar restul care fac conturi primesc doar cele 3 voturi.Contul mi-l puteti zice prin mesaj privat pe TPU sau mi-l puteti trimite la adresa de messenger afisata mai sus. [pink.passion19@yahoo.com].

1 răspuns:
| xCatastrophe a răspuns:

Am incercat sa-ti fac cont dar ai dreptate e folosita. Poate ti-a folosit cineva e`mail`ul fara sa stii alt raspuns nu exista straight face