| Denisaa a întrebat:

Hei happy Ce mai faceti?
Ma intrebam, se poate afla pe ce site-uri avem conturi facute pe o adresa de mail? De exemplu am o adresa de mail : abc@yahoo.com si vreau sa aflu toate site-urile pe care mi-am facut cont ( facebook, youtube, etc ). Multuu!

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Buna Denissa
Siturile stocheaza adresele de mail in baza lor de date, care nu este publica. In plus, unele mai sunt si criptate.
Nu poti afla unde ti'ai facut cont, eventual poti incerca unde banuiesti ca e cont facut, apasand 'am uitat parola' cand incerci sa te loghezi.
Daca e cont acolo iti va tirmite mail cu parola, daca nu e cont acolo iti va spune ca nu e.
Bafta

1 răspuns:
| WeaponGirl a răspuns:

Scrii pe google adresa de e-mail respectiva si o sa-ti dea ca si rezultate site-urile unde ai contwinking