| Patrăţel a întrebat:

Buna fetelor, pentru cele care jucati stardoll : am dat parola mea unei fete si acum fata aceea imi tot intra pe cont si imi strica casa si etc straight face pe moment reusisem sa o recuperez si am schimbat parola! aseara m-am trezit deconectata si intrase ea, problema este ca eu nu-mi dau seama de unde stie ea parolahappy? ea a incercat sa schimbe emailu' dar cei de la stardoll au trimis email pe id vechi si n-am acceptat. aseara schimbasem din nou parola si azi de dimineata a intrat iar, de unde stie parola? si. daca schimb emailu' rezolv ceva happy?

1 răspuns:
| MultiVichea a răspuns:

Are un program care scrii ip-ul tau si ea vede tot ce faci tu in compu-l tau! Eu tot am! big grin