| robert2double a întrebat:

Folosesc browserul Google Chrom,iar cand il deschid,in loc de Google cum imi aparea inainte, imi apare Royal Search.
Ce trebuie sa fac pentru a mi se deschide Chromul din nou cu Google?

Răspuns Câştigător
| RaduHD a răspuns:

Introdu "chrome://settings/searchEngines#search%20engine" unde scrii adresa unui site(fara ghilimele) si la Default Search settings cauta Google dupa care selecteaza "Make Default. si dupa apasa pe Done.

3 răspunsuri:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,incearca sa reinstalezi chroom-ul.

| RaduHD a răspuns:

Daca nu merge, scrie chrome://extensions/ si sterge orice extensie necunoscuta de tine. Daca tot nu merge cauta sa vezi daca poti sa dezinstalezi Royal Search.

| robert2double explică (pentru RaduHD):

Pana la urma i-am dat resetare si merge exact cum vreau eu... big grin Multumesc!