| C3R3B3L1998 a întrebat:

am o problema cu browserul google chrom il deschid si daca dau sa caut ceva se inchide si la opera cand inchid o pagina se inchide de tot.
ma puteti ajuta va rog? dau funda!

Răspuns Câştigător
| Arthiom a răspuns:

Daca zici ca ai incercat si tot nu merge, atunci da o scanare cu un antivirus bun, in prealabil cu MalwareBites, si daca nici asa nu se rezolva nimic, reinstalarea sistemului de operare mi se pare unica solutie in cazul tau.

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si internet explorer?

| C3R3B3L1998 explică (pentru RAY):

Nu decat opera si google, mozila nu am incercat

| Arthiom a răspuns (pentru RAY):

De ce oare ai prefera sa folosesti internet explorer in locul browserelor mozila sau chrome in special, fie ca e pc-ul bun, sau nu, ori ca are sau nu erori sau buguri, internet explorer este si va ramane cel mai prost browser.

| Arthiom a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi browserul? Sau sa ii dai update?

| C3R3B3L1998 explică (pentru Arthiom):

Da am incercat

| Arthiom a răspuns (pentru C3R3B3L1998):

Daca zici ca ai incercat si tot nu merge, atunci da o scanare cu un antivirus bun, in prealabil cu MalwareBites, si daca nici asa nu se rezolva nimic, reinstalarea sistemului de operare mi se pare unica solutie in cazul tau.