| katherine_2874 a întrebat:

Ieri mi-am cumparat un Sony Xperia Miro... vreau sa imi instalez mai multe aplicati dar din pacate nu mai am internet ...am auzit de o aplicatie.APK, prin care poti instala jocuri de pe pc pe telefon. Ma poate lamuri cineva cum pot face asta? Si daca folosesc aceasta aplicatie imi pot pierde garantia? Dauu funda!

2 răspunsuri:
| Andrei4Lol a răspuns:

Nu iti trebuie niciun fel de aplicatie.
Iti bagi cablul de date in telefon dupa care in calculator si intri pe siteul : https://play.google.com/store ..cauti ce jocuri vrei dai pe instalati si tii se va trage si instalat direct in telefonhappy

| katherine_2874 explică (pentru Andrei4Lol):

Pentru asta am nevoie de internet pe mobil. Eu nu mai am internet ...Stii o alta metoda?