| BowSpam a întrebat:

Ajutor, astazi cand ma masturbam cu degetul, mi-a ramas degetul blocat in pasarica, acum nu mai pot sa il scot si mama cu politia e la poarta. Va rog ajutati-ma.

20 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

rolling on the floor) hahaaa

| Narcis2007 a răspuns:

Fa o poza si daneo si noua

| doarEu001 a răspuns:

I-a fost foame si l-a papat pe degetelsad

| Masacven a răspuns:

Penibil.

| ProjectJackpot a răspuns:

Eu ma intreb de ce o fi venit politia...

| Doηηa a răspuns:

Ce stupid.

| emabrumareanu29 a răspuns:

Troll

| Celalalt a răspuns:

Cheama smurdu poate isi mai intepenesc si ei ceva pe acolo

| AlecsLexx a răspuns:

WTF? Fetito ce tragi tu pe nas acolo? smug

| Aiureeaaa a răspuns:

Mda...si tu cu degetu' in pasarica scrii la calculator rolling on the floor ingenioasa fata

| georgiana14 a răspuns:

Vrajealalaughing, fato in primul rand cel mai mare pacat e masturbarea, dar ma dor oh go on

| AdkVodka a răspuns:

Daca ai chef de glume du-te la romanii au talent happy

| cristi0005 a răspuns:

Si daca e adevarat si daca nu, data viitoare ai putea folosi un lubrifiant ca sa nu mai ai surprize neplacute; acesta il poti gasi la orice magazin erotic cum ar fi www.mysex-shop.ro, sper ca ti-am fost de folos

| bagabontuldinurca a răspuns:

Si atunci cum scrii, cu picioarele laughingrolling on the floor?

| TatSergiu a răspuns (pentru bagabontuldinurca):

Poate scrie cu cealaltă mână

| DuTzVlAaA a răspuns:

TrollKid

| GeorgyxD a răspuns:

Vrajelirolling on the floor daca aveai degetu ramas, acum nu mai scriai pe TPUrolling on the floor

| Ciupaciupss a răspuns:

cheama pompierii!laughing) si te vor ajuta ei cu sigurantalaughing)

| andraelena1 a răspuns:

Scuipa acolo, mai freaca putin...strange din buci... si ai rezolvatlaughing

| costy97 a răspuns:

Chema-i pe cei de la SMURD cu descarcerarea