| anonim_4396 a întrebat:

Iphonul se poate infecta cu virusi?
De ex am vrut sa ma uit la un film de pe telefon si mi s au deschis mai multe pagini si mi-a aparut ceva gen "iphonul dumneavoastra a fost infectat GRAV cu virusi(6). Va poate deteriora telefonul, sterge contactele etc. "

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Ce ti-a aparut tie, este una dintre paginile care ti s-au deschis. Nu apasa pe ce ti-a aparut ca atunci clar iti iei virusi.

| ClaudiuRICSDIE a răspuns:

De fapt alea sunt reclame. Iphone-ul nu se poate virusa niciodata, are cea mai buna protectie