| SnowyLeopard a întrebat:

Joc de curand(de 1 ora laughing ) WolfQuest, si nu am nici cea mai vaga idee cum ii pot gasi lupoiacei mele o pereche. In toate conversatiile ori plec eu, ori lupul\oaica respectiv\a. Ma ajutati si pe mine? Fundita! happy

Răspuns Câştigător
| ZAXELS a răspuns:

Salut.
In primul rand apesi tasta M si vezi acolo 3 cercuri mov.
Mergi in fie care dintre ele pana vezi un lup.
Acolo mai injos on tabelasul ala o sa iti apara hello there, i like you...
Apoi la lup o sa ii apara cate o inimioara pe rand pana are 5.
Si cand are 5 inimioare dai let's play sau nu mai stiu ce era.
Si gata.
Apoi intri la meniu si il salvezi.
Dupa aia iesi din joc si intri iar. Dar nu mai dai pe prima parte dai pe a doua. Era ceva cu Sh.
dupa aceea dai iar pe M pentru harta apoi o inchizi. Dar inainte sa inchizi harta iti alegi de acolo vizuina si mergi la ea.
Dupa ce ti-ai ales vizuina trebuie sa iti marchezi teritoriul ( sa faci pipi ) pana iti arata acolo 100%.
Si apoi cand ai facut 100% iti apar pui si te lasa sa le dai nume.
Sper ca am fost de ajutor.
Funda?

| danielcherestesbosu a răspuns (pentru ZAXELS):

Man ma ajuti nu pot sa fac cont pe wolf quest jos ultimu nu stiu ce sa scriu

| Andreya24 a răspuns (pentru ZAXELS):

La mine nu scrie asa, scrie ca ori o ranesc, ori plec eu, ori ca nu reprezint o amenintare. Daca ii dau cea cuy amenintarera ma raneste...Ma ajutati? joc wolf quest 2.5

6 răspunsuri:
| DayLin7 a răspuns:

Pai trebuie sa ii dai hello there, i like you, i want to play si nu mai stiu ce ca sa nu plece..baaaaftaaaa!

| Antoaneta_Mariana_1973 a răspuns:

Pai intai trebuie sa te duci la cele trei teritori de lup si in ultimul teritoriu o sa gasesti prieten/a

| Antoaneta_Mariana_1973 a răspuns:

Pai intai trebuie sa te duci la cele trei teritori de lup si in ultimul teritoriu o sa gasesti prieten/a

| secret12 a răspuns:

Buna sun singura in joc cum pot sa-mi gasesc un lup in jocul wolf quest