| thenight a întrebat:

Buna joc jocul WORLD OF TANKS si acum cateva zile am reusit sa cumpar tancul VK 3001(h)
am inceput sa joc cu el dar am observat ca tot pierd bani pentru ca cea ce primesc pe o runda se duce pe reparati si tot nu ajunge unde sa mai adaug si munitia care costa si ea din ce cauza oare?
i sa mai intamplat cuiva sa piarda bani cu vre un tank?
dau fundita cui ma ajuta

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ideea e sa dai cit mai mult damage si, daca e posibil, sa nu iei deloc si sa tragi cu precizie de vreo 80% sau mai mult, ca munitia costa...
Daca te plingi la 3001H, sa vezi mai incolo...

| thenight explică (pentru KodrutZ):

Intrebarile acelea sunt vechi deja sunt la 5 zile ditanta de t110e5 si in curand o sa imi cumpar si isu-152 am si un clan daca vrei sa ni te alaturi este clanul RBR
sau Royal Brother Romania

| KodrutZ a răspuns (pentru thenight):

Eheee, mersi de invite, dar eu sint in CUZA din primavara lui 2011 si nu am de gind sa plec nicaieri.winking
Lol, abia acum am observat si eu. Ai avut de tras oleaca pina la T110, nasol ca ai ratat update-ul cind au dat T110E5 moca celor ce aveau T30 deja.

| thenight explică (pentru KodrutZ):

Pe atuci eram mic copil aveam numa t29 mai aveam vreo 2 sapt pana intra updateu si nu jucam asa de mult asa ca nu aveam mari sanse.

| thenight explică (pentru KodrutZ):

Daca vrei sa mai vb putem vb prin mesaje pe wot

| KodrutZ a răspuns (pentru thenight):

Tot KodrutZ sint si acolo, invita-ma la un pluton cind ma prinzi, de regula fie seara pe la 10:20, fie in weekend... la noroc, ca mai am si alte chestii pe cap.

| thenight explică (pentru KodrutZ):

Ok mai vb

7 răspunsuri:
| Seby911 a răspuns:

Hohoho...pai sa vezi cu VK4502 cum zboara bani, de aia trebuie sa ai si n tank mai mic (preferabil un light tank) sau poate si Panzer IV sa mai faci bani...si din pacate nu,singurul mod in care poti sa faci bani mai multi decat pierzi e sa faci mai mult damage, da in ei cat mai mult nu conteaza daca nu tu ii omori, ca primesti mai mult EXP si bani tongue