| BiByqtZ a întrebat:

Am inceput sa ma joc World of Tanks de cam 2 zile. Spuneti-mi si mie cum cumpar un tank si cum il cercetez.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| neverwinter a răspuns:

Salut! si eu joc world of tanks de multa vreme big grin In primul rand depinde cata experienta ai la tancul respectiv pe care vrei sa il cercetezi. Iar cumpararea tankurilor depinde tot de punctele de cercetare (punctele de cercetare le castigi atunci cand castigi/pierzi un meci big grin ) Daca nu ai inteles ce voiam sa spun uitate pe youtube si scrie How to play World of tanks big grin

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Si modul ala tutorial oare e degeaba acolo?