| Adyut a întrebat:

joc Lol League Of Legends si cand dau sa-l deschid nu`mi merge.Dau play si gata. Joc in fiecare zi, dar azi nu merge. Cand deschid Task Maneger imi apare la PROCESE. Ce as putea face FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| a12345a a răspuns:

Salut la fel mi s-a întâmplat și mie. Am păstrat fișierul descărcat la început și am procedat astfel: am dezinstalat jocul și după l-am reinstalat. După trebuie să aștepți să ți se actualizeze patch-ul (600 aprox. MB) și după merge. Sper să ajute! Succes!

| Adyut explică (pentru a12345a):

Dezinstalat din Control Panel?

| a12345a a răspuns (pentru Adyut):

Dacă deschizi fișierul inițial download-at iti apare setup.exe. Dacă dai acolo poți să-l dezinstalezi, respectiv instalezi.

| a12345a a răspuns (pentru Adyut):

Dacă dezinstalezi de acolo sau din control panel, tot același lucru e.

| a12345a a răspuns (pentru Adyut):

Eu asa am facut.

| Ionuțzu_Ionuț_2000 a răspuns (pentru a12345a):

Am aceas problema, am facut cum ati zis mai sus dar tot nu merge.