| Nikolaus a întrebat:

Salut.Problema este:
Cand dau sa selectez un text(de oriunde:internet,mess,notepad samd.) practic tin apasat click stanga, mut cursorul sa selectez textul si il ridic(degetul) sa dau ctrl+c si atunci dispare tot ce am selectat.Practic nu pot selecta absolut nimic pentru ca dispare instant ceea ce am selectat.
Cum rezolv asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca si in modul urmator:
Dupa ce l-ai selectat da click dreapta si din meniul ce apare da Copy, s-ar putea sa-ti reuseasca.
Nu-mi dau seama de ce nu reusesti cu metoda ta. Este adevarat ca si eu patesc uneori asa dar a doua oara imi reuseste.

2 răspunsuri:
| ionutaka47 a răspuns:

Marchezi textul cu click dreapta, CTRL+C si CTRL+V sa copiezi textul selectat

| Nikolaus explică (pentru ionutaka47):

Inteligent lucru pe care l-ai spus tu...In teorie suna de nota 10.In practica e de nota 1.