| goodofwar09 a întrebat:

Buna ma joc manager de fotbal care e cea mai buna formatie pentru Arsenal si ce tacticibig grin

3 răspunsuri:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Cred ca ti-am mai scris o data, 3-4-3, fundasi cu mult atac, mijlocasi apropiati, adica la distanta maxima de 1 skill media, si atacant cu skillul de atac la fel apropiat. stil de joc dur, pe laterale, fundasii sprijina mijlocul, mijlocasii neutri, atacantii asprijina mijlocul. aparare zonala, joc la offside, pressinga 60%.
da la prieteni sa cauta-ma : Gibi Man, da pe mine, si apoi in dreapta sus pe Spania sa vezi ce echipa am si cum decurg lucrurile in liga mea, sau zi-mi cum te cheama si te bag eu la prieteni.

| goodofwar09 explică:

Cand vad ca obiectul lor este 16 si ei sunt pe locul 1 imi vine sa ma iau de cap si cum dracu pot face asta?