| goodofwar09 a întrebat:

Buna ma joc manager de fotbal si nu stiu ce formatie sa pun la arsenal Daca va rog cine a mai jucat cu arsenal si stie cea mai buna formatie sa-mi spuna big grin

1 răspuns:
| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Salut, si eu joc manager de fotbal. cel mai bine e sa joci 3-4-3, cu fundasi care au mult atac, daca ai fundasi cu putin atac pune-i in centru, dar cauta fundasi cu mult atac, si aparare sa aiba pe undeva pe la 90-95, apoi la mijloc pui mijlocasi care sa aiba media asemanatoare, adica nu pui unu de 95 si unu de 91, pui numai de 92, sau 93, depinde de ce ai, ce cumperi, poate fi distanta de 1 intre ei, sa fie omogen lotul, intelegi, apoi atacul, sa fie la fel, 3 atacanti, nu foarte buni dar la fel, eu o data la Otelul am avut 3 atacanti de 73 si au dat cate 35-40 de gouti fiecare, si aia de 80-90 de la adversari abia aveau 20 laughing tactica sa fie astfel: joc dur, joc pe laterale, fundasii sprijina mijlocul, mijlocasii neutri, atacantii sprijina mijlocul. joc la offside, aparare zonala, pressing 60%.
BAFTA!