| Hardy2000 a întrebat:

Ma joc si eu metin2 TDL si nu stiu unde cade otelu de war, am lv 72.Imi ziceti unde cade acest otel pe metin2 TDL, sau daca aveti vreun cont metin2 TDL cu otel de war si nu mai jucati sa rog sa mi-l dati.Multumesc,raspunsu bun primeste funda

4 răspunsuri:
| gabreanu a răspuns:

Cade pe orice metin ca si eu ma joc am lvl 80 dar nu ma mai joc pe ala ca sunt praf in padurea rosie. Funda te rog sau contacteaza-ma la id: jmecherulandrey2002@yahoo.ro

| Hardy2000 explică (pentru gabreanu):

Dami contul si dupa aia iti dau funda.Vezi ca team bagat in lista pe mess astept acceptare.

| xxxionutxxxcautxxxiubitaxxx a răspuns:

Bai baieti pe metin 2 tdl te duci la judy si faci lv si bani am lv 250