| DanielaClaudia a întrebat:

Ma numesc Daniela, imi doresc din tot sufletul un animalut webkinz, dar din pacate nu imi permit.
Cine imi poate da un cod secret de animalut webkinz, promit ca ce imi cere ii voi da,(ma refer la conturi de jocuri online sau alceva dar online). Multumesc ca ma ajutati. Va doresc o zi buna! Am uitat dau si funda.

2 răspunsuri:
| Pisique a răspuns:

Usser:maracutu
parola:FKLSWcf6
cod:cracfxt9
Fundă?big grinlove struck

| DanielaClaudia explică (pentru Pisique):

Si eu am gasit asta pe net imi pare rau daca imi trimiti un cod nefolosit pe privat iti dau fundita happy pa