| anonim_4396 a întrebat:

Ma numesc Stefan si sufar de o boala foarte rara numita "fetita de 10 ani". Singurul remediu impotriva ei este un program care imi blocheaza PC la pornire.
Va multumesc

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Cum se numeste programul? laughing

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intrebarea asta e la baza? Adica, ce legatura are boala ta cu calculatorul?raised eyebrows vorbesti cu medicii pe messenger sau ce?

| Maskeried a răspuns:

Nu manilor...e o pripasa de 10 ani care imi umbla pe PC cand nu's pe acasa, si vreau un program care sa blocheze pc la pornire