| cristi_6546 a întrebat:

Buna ma poate ajuta cineva? caut un program care sa mareasac viteza la calculator la accesarea paginilor web sau nu stiu ceva de genu ca merge greu netu si pe you tube stau 5 8 minute sa pot asculta o melodie va multumesc

1 răspuns:
| yry_5615 a răspuns:

In cazul acesta este vorba de internet.in momentul in care copiezi ceva de pe internet automat iti scade viteza.verifica viteza internetului si evita sa copiezi multe lucruri. daca e pe modem internetu atunci trebuie sa te obisnuiesti cu ideea