| Betty18 a întrebat:

Ofer funda. Care sunteti din Bacau imi puteti spune unde as putea sa imi fac abonament la internet si cat costa? Sa fie un pret bun, viteza nu neaparat mare, insa sa pot asculta o melodie pe youtube fara sa las 3 minute la incarcat. Sa fie o firma serioasa, si sa nu pice netu, nu conteaza daca merge mai greu, dar sa nu pice. Eu sunt studenta si as dori sa imi pun internet acolo unde stau, nu sunt din Bacau si nu cunosc.

Pana in 30 ron daca stiti. Nu stiu cum sunt preturile acolo, insa la mine acasa dau 25 de ron insa merge foarte bine. Nu ma intereseaza ofertele la care trebuie sa ai telefon fix

3 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un modem romtelecom de 3.5 mbps cu pret intre 30-40 lei eu dau 35 si imi merge foarte bine nu am probleme cu downloadul si nici cu youtube
Ps:Nu sunt din Bacau dar stiu ca Romtelecom are acoperire pe intreaga tara

| Betty18 explică (pentru alin567):

Prin Rmtelecon trebuie telefon fix mi se pare, nu? sau ma insel? Nu am telefon fix eu.

| alin567 a răspuns (pentru Betty18):

Eu am doar un modem micut si nu a trebuit sa-mi iau nici un modem!