| Betty18 a întrebat:

Funda. Care sunteti din Bacau imi puteti spune unde as putea sa imi fac abonament la internet si cat costa? Sa fie un pret bun, viteza nu neaparat mare, insa sa pot asculta o melodie pe youtube fara s a las 3 minute la incarcat laughing. Sa fie o firma serioasa, si sa nu pice netu, nu conteaza dac amerge mai greu, dar sa nu pice. Eu sunt studenta si as dori sa imi pun internet acolo unde stau, nu sunt din Bacau si nu cunosc.

Pana in 30 ron daca stiti. Nu stiu cum sunt preturile acolo, insa la mine acasa dau 25 de ron insa merge foarte bine. Nu ma intereseaza ofertele la care trebuie sa ai telefon fix happy

1 răspuns:
| kiduuuuuu a răspuns:

:)) www.vodafone.ro
uite aicii da la internet