| anonim_4396 a întrebat:

mai demult am avut GameRanger in calculator si jucam cu el fifa07 in retea.Tin minte ca la 1 saptamana dupa ce l-am downloadat, Adobe Flash Player-ul nu am mai mers, adica cand vroiam sa il downloadez zicea ca il am in PC, desi eu nu il aveam deoarece il stersesem din greseala. Dupa ce am reinstalat windowsu mi-a mers din nou.

Acum imi este frica sa nu intample la fel.Credeti ca a fost din vina GameRangerului?
Dau funda celui care ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Salut
Nu are legatura cu GameRanger eu am jucat foarte mult timp pe GR si nu am avut asemenea probleme happy
O zi placuta